Polsko-Azjatycka Izba Turystyki
Polsko-Azjatycka Izba Turystyki
Wybierz język:
Zostań członkiem PAIT
Dane Kontaktowe i zapytania
Bardzo proszę o korzystanie z formy e-mail: Artur.Piszczek@p-ait.pl lub z formularza zapytania który znajdziecie Państwo w zakładce: www.p-ait.pl/pl/kontakt
Telefonicznie udzielamy jedynie krótkich odpowiedzi prosząc o dokładne opisanie tematu w e-mailu.
Comiesięczne spotkanie Członków Izby
Przypominam, że spotkania Izby odbywają się regularnie:
W każdy ostatni piątek miesiąca: 15:00-17:00
Zapraszamy na spotkanie wszystkich zainteresowanych
Biegły Sądowy: Turystyka
Nasz dobry partner
Biuro Podróży WADI "Na wschód"

tablica_2.jpg
KONTAKT I PYTANIA
(+48) 509 322 665
Przedstawiciel Izby
Artur PISZCZEK
Zaloguj się

Dołącz do nas na Facebook
Dotyczy sytuacji we włoskim Rimini
Dotyczy sytuacji we włoskim Rimini

Polsko-Azjatycka Izba Turystyki, w sposób stanowczy potępia tego typu sytuacje jakie miały miejsce we włoskim kurorcie Rimini a doświadczonych przez polską parę turystów.

Mamy nadzieję, że tego typu sytuacje nigdy więcej nie będą miały miejsca czy to w naszym ojczystym kraju czy też w innych krajach do których podróżują turyści. Takie zachowania powinny być karane z pełną surowością, gdyż narażają turystów na traumatyczne przeżycia jak również niszczą dobry obraz danego kraju, regionu, miasta, miejsca.

Jako Polsko-Azjatycka Izba Turystyki jesteśmy przeciwko wszelkim zachowaniom: agresywnym, natarczywym, ksenofobicznym, rasistowskim w stosunku do turystów bez względu na ich pochodzenie, rasę, wyznanie czy kolor skóry. Zarówno w naszym kraju jak i w krajach obcych. Turysta jako gość w danym państwie, rejonie, mieście, powinien mieć zapewnione stosowne bezpieczeństwo i szacunek, gdyż swoim pobytem daje istotny wkład w rozwój danego miejsca jak i rozwój turystyczny, biznesowy.
Potępiamy tego typu sytuacje i zachowania - i oczekujemy, że wszelkich sprawców dosięgnie stosowna kara!

Jednoczesnie poszkodowanym polskim turystom składamy serdeczne wyrazy współczucia i jesteśmy z Wami w tych trudnych chwilach.Dodano: 2017-09-07 18:57:54  |  Redagował: A. Piszczek  |  : Wydarzenia
NASI PARTNERZY
stat4u